מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון
סוגיות שכיחות בהתאמת מידת חזייה סוגיות שכיחות בהתאמת מידת חזייה סוגיות שכיחות בהתאמת מידת חזייה

יש שאומרים שאין הרגשה נעימה יותר מאשר להוריד את החזייה בסוף יום ארוך. אנחנו אומרים שהרגשה נעימה יותר, היא ללבוש חזייה כל כך נוחה שלא תמהרי להוריד אותה. סוגיות התאמת מידה יכולות להיות מעצבנות ואפילו כואבות. בד מגרד, כיוונונים בלתי פוסקים וכתפיות שלא נשארות במקום, הם רק חלק מהתסכולים השכיחים. חלקם אולי לא נשמעים כמו ביג דיל, אבל עם הזמן בעיות כאלו כאלו יכולות לפגוע ביציבה שלך, לגרות את עורך או פשוט להרוס את מצב הרוח. לכן, מציאת חזייה בהתאמה מושלמת היא הדרך האהובה עלינו ביותר לאהבה עצמית


בין אם זו החזייה הראשונה או החמישים שלך, סביר שיש לך לפחות תלונה אחת לגבי הסגנון היומיומי שלך. אבל לפני שאת זורקת את כל החזיות שלך, יש לנו כמה כמה עצות פשוטות שיכולות לעזור להתאמה מושלמת.


כתפיות לוחצות

זה אולי יפתיע אותך, אבל הבעיה הזו היא תוצאה מרצועת ההיקף שלך כי היא אחראית על 80% מהתמיכה של החזייה. כאשר היא רפויה מדי, רוב העומס נופל על הכתפיות וגורם להן ללחוץ. נסי להדק את רצועת ההיקף בקרס אחד או שניים ובדקי האם זה עוזר.

ההתאמה הבאה לא דורשת מאמץ בכלל: שחררי קצת את הכתפיות. מומלץ לבדוק את מיקום הכתפיות כל כמה שבועות. האופן בו את שמה אותן תלוי בהעדפות ומבנה הגוף שלך, אבל אנחנו ממליצים שתתחילי עם המכוונן במרכז הכתפיות ומשם תעשי התאמה לפי הנוחות שלך. אם רופפת את הכתפיות, התאמת את רצועת ההיקף והן עדיין לוחצות, נסי לערוך מדידה חוזרת כדי למצוא את מידת החזייה הנכונה.

ברזלים בולטים או לוחצים

ברזלים לוחצים מתחת לידיים, בצידי הגוף, ומתחת לרקמת השד, בכל אחד מהאזורים האלו מצביעים על כך שאת במידת חזייה לא נכונה. ההצעה הראשונה שלנו היא להימדד מחדש. אבל זו גם יכולה להיות סוגיה עם סגנון החזייה שאת לובשת. אם המידה החדשה שלך עדיין לוחצת, נסי חזייה ללא ברזלים.


אם את מעדיפה את התמיכה של חזייה עם ברזלים ואת חוששת ללכת על סגנון ללא ברזלים, אל דאגה יש לנו גם סגנונות עם ברזלים מרופדים. ככה את זוכה במסגרת ברזל מבלי האי נוחות.

כתפיות מחליקות

כוונון קטן יכול להיות התשובה. התחילי בהידוק הכתפיות כדי לבדוק אם הן מתוחות או רפויות משימוש. אחר כך, סגרי את החזייה בקרס הדוק יותר. רצועת היקף רפויה יכולה לגרום לכתפיות ללחוץ או ליפול הצידה. אם כל ההתאמות האלו לא עובדות, נסי כתפיות הצלבה בגב (גב שחיין). סגנון זה מתאים במיוחד אם יש לך כתפיים צרות.


מסגרת שלא יושבת שטוח

הפתרון לסוגיה הזו תלוי באיזה חלק לא יושב שטוח על הגוף. מרכז החזייה הוא משולש הבד הקטן בקדמת החזייה בין הקאפים. אם חלק זה לא יושב שטוח, יכולים להיות לזה כמה הסברים. ראשית, תשתמשי בקרס רפוי יותר לסגירת הרצועה. אם זה לא עובד, ייתכן שהקאפים קטנים מדי. אם שינית את המידה והבעיה עדיין לא נפתרה, חזייה עם סגירה קדמית יכולה לטשטש את הרווח הזה.

אם כל החלק עם הברזלים גולש על החזה שלך, ככל הנראה רצועת ההיקף לא מתאימה. תתחילי במדידה חוזרת כדי לוודא שהחזייה לא גדולה או קטנה מדי.קאפים שגורמים לגלישת החזה החוצה

אפילו סגנון שאמור לתת לך הרמה נוספת, לא אמור לגרום לחזה שלך להישפך החוצה מלמעלה, למטה או מצידי הקאפים. זה יכול לכאוב, לעצבן ואפילו לגרום לשפשופים. לכן, אם את רואה גלישה לא רצויה, טפלי בה מייד.  


ייתכן שתחשבי שזה קורה כי הקאפים שלך קטנים מדי. אבל רצועת החזייה והקאפים שלך עובדים יחד כדי להכיל את כל מלוא החזה שלך, אז, הדקי את רצועת ההיקף לקרס משוחרר יותר ובדקי האם זה מרגיש טוב יותר. אם לא, תמדדי מחדש כדי למצוא מידה נוחה יותר.

רצועת היקף שמתרוממת למעלה

רצועה בהתאמה טובה צריכה לשבת ישר לרוחב הגב במקביל לרצפה. אם הרצועה לא צמודה, היא תגלוש במעלה הגב לאורך כל היום. התחילי בהידוק קל של הרצועה. אם את כבר בקרס ההדוק ביותר, תפני את תשומת ליבך לכתפיות. האם הן הדוקות מדי? אם כן, שחררי אותן קצת ותבדקי האם הבעיה נפתרה.


קאפים בולטים

ייתכן והסיבה היא מהצורה הטבעית של החזה שלך. ראשית, אספי את כל השד לקאפ ותוודאי שהברזלים (או מסגרת ללא ברזלים) יושבים סביב החזה שלך. אם הם עדיין לא צמודים ויש עדיין רווח, הדקי את הכתפיות למצב בו הקאפים מורמים ונשארים במקום.

אם התאמות אלו לא עוזרות, נסי מידת קאפ קטנה יותר או סגנון חזייה שמתאים יותר לצורת החזה שלך.


אנחנו ממליצים לך תמיד לבדוק שוב את המידה שלך כאשר את נתקלת בסוגייה התאמת מידה. מאחר והחזה שלך ישתנה במהלך החיים, זה תמיד טוב ללמוד איך למדוד את מידת החזייה שלך. יש הרבה סוגי חזיות בגלל שצורת החזה, מידות ומבנה הגוף של כולן הוא ייחודי. אם את בטוחה שמידת החזייה שלך נכונה, ייתכן שסגנון החזייה שלך הוא לא הבחירה המתאימה לך.


אם התהליך הזה "גדול" עליך, אל דאגה. אנחנו רוצים שהתאמת חזייה של Victoria’s Secret תהיה פשוטה - פני בצ'אט לצוות שירות הלקוחות שלנו.