מעבר לתפריט ראשי מעבר לתפריט תחתון

הכירי את צורת החזה שלך ובאיזה אופן הוא משפיע על התאמת חזייה הכירי את צורת החזה שלך ובאיזה אופן הוא משפיע על התאמת חזייה הכירי את צורת החזה שלך ובאיזה אופן הוא משפיע על התאמת חזייה

קרה לך שניסית חזייה שחשבת שהיא במידה הנכונה לפי המדידות שלך, אבל לא משנה איך סובבת או הנחת אותה, היא פשוט לא יושבת טוב? הסיבה היא שלכל חזה מאפיינים רבים, אז זה לא מספיק רק לקחת בחשבון את המידה בזמן הקנייה. הצוות שלנו לוקח בחשבון כמה צרכים בזמן עיצוב חזיות, כולל תכונה ידועה אחת: צורת החזה. כשתדעי איזו צורת חזה מתוך צורות החזה השכיחות הכי קרובה בהתאמה לחזה שלך, תוכלי להבין אילו סגנונות תומכים בגזרה שלך בצורה הטובה ביותר.

לרוב, במהלך החיים צורת החזה משתנה ונעה מסיבות שונות. מודעות לגבי הצורה שלך היא המפתח לשופינג נטול סטרס כמו שלא חווית לעולם. השתמשי במדריך הזה למצוא את החזייה שמתאימה לך.

כל צורה יכולה להיות לא סימטרית

זה טבעי ושכיח שהשדיים יהיו שונים במידה ובמיקום. ההבדל יכול להיות מינורי ועד מידה שונה בקאפים אחד מהשני. גם אם החזה שלך לא סימטרי, את עדיין תשתייכי לאחת משש הצורות, אבל תצטרכי לעשות התאמות לחזייה שלך כדי למצוא את ההתאמה הנכונה.

 מנח נמוך Low Profile


בצורה זו הרקמה צפופה ויושבת קרוב לגוף. אם את בעלת מנח נמוך, ככל הנראה החזה שלך פחות מלא. לרוב, הפטמות שלך יצביעו קדימה, אבל זה שונה אצל כל אחת.

סוגיות התאמה לצורה זו הן רווח בחלק העליון, התחתון או בצידי הקאפים - במיוחד בסגנונות עם ברזלים. ייתכן שתשימי לב שמרכז החזייה (משולש הבד הקטן שמחבר בין הקאפים) לא יושב שטוח או שיהיה לך קושי להראות מחשוף בגלל צפיפות הרקמות.

אבל אל דאגה, יש דרכים רבות לפתור את הסוגיות האלו. ההמלצה שלנו היא מסגרת ללא ברזלים כמו ברלט וחזיות ספורט. בגלל שהבד פחות נוקשה, הוא יחבק את גופך ויפחית את הרווח. חזיות בעלות מחשוף ישר יותר, כמו ברלטים, גם יכולות להתאים לך.

 מנח צד Side Set


המרחק בין השדיים הוא לרוב סימן ההיכר של צורה זו. נפח רקמות השד יהיה בצידי הטורסו שלך או אפילו מתחת לידיים. בדרך כלל, הפטמות יהיו בצדדים, אך ייתכן שיהיה ממוקמות קדימה.

קרוב לוודאי שתחווי רווח בקדמת הקאפים או מתחת למרכז החזייה, במשולש המחבר ביניהם. בעלות צורה זו לרוב חוות שפשופים, ודקירות בצידי הגוף או בבית השחי, במיוחד עם חזיות ברזלים.  

נסי חזיות בכיסוי חלקי או פוש אפ. המחשוף נמוך של חזיות הכיסוי החלקי חובק אותך קרוב יותר לגזרת הגוף מאחר ואין תוספת בד למעלה. הריפוד בפוש אפ עוזר להזיז את רקמת השד למעלה וקדימה למרכז החזה. כתוצאה מכך, הרווח מצטמצם, קדמת החזייה מוחזקת שטוח, ונמנע מהברזלים לחתוך אותך. אם את לא אוהבת הרמה אינטנסיבית, סגנון עם ריפוד קל, או סגירה קדמית יהיו בחירה מצויינת.

 מנח רגוע Relaxed


בצורה זו רקמת השד רכה יותר ומושכת את החזה נמוך יותר בטורסו. לכן, בדרך כלל, הפטמות פונות מטה.

ככל הנראה את חווה רווח בחלק העליון של הקאפים. בנוסף, מבנה עם ברזלים או ללא, עלול לגלוש למעלה על החזה, תלוי בסגנון שאת לובשת.

אנחנו ממליצים על חזיות עם קאפ עם ברזלים והרמה קלה. במנח רגוע, העיקר הוא למצוא את רמת הריפוד הנכונה כדי לשמור על הנוחות שלך. אומנם הרמה יכולה לעזור, אבל אנחנו ממליצים להימנע משני צידי הספקטרום - פוש אפ וללא ריפוד כלל, הם יכולים להזיז את רקמת השד שלך באופן לא נוח. ח.

פעמון Bell


רקמת השד שלך פחות מלאה למעלה ומלאה יותר בחלק התחתון. לעיתים זה מאתגר לבחור בין צורת 'פעמון' לצורת 'טיפה'. אם החזה שלך בצורת 'פעמון', ייתכן ויש לך יותר רווח בין רקמות השד, והפטמות שלך יהיו קדימה או למטה.

בגלל שרוב הנפח ממוקם בחלק התחתון, ייתכן שיהיה לך רווח בחלק העליון של הקאפים, מה שיכול לגרום לכתפיות לשבת רחוק יותר מהגוף.

נסי חזיות בעלות מפתח נמוך כמו כיסוי חלקי כדי לצמצם את הרווח בחלק העליון של הקאפים ולמנוע תסכול במציאת מידה. חזיות עם בטנה או מילוי גם מתאימות לך. בכל סגנון שתבחרי, הקפידי שהכתפיות מתכווננות. זה יאפשר לך למצוא את האורך הנכון כדי שישבו צמוד.

טיפה Teardrop


רקמות השד שלך מלאות יותר בחלק התחתון לעומת העליון וצמודות יותר לעומת צורת הפעמון. הפטמות יפנו קדימה או מעלה.

הרבה סגנונות יתאימו לך, ופחות סביר שתתקלי בבעיות מידה והתאמה. אבל, למצוא חזייה שתאהבי תמיד מצריך ניסיון ובדיקה, לא משנה איזו צורה יש לך.

סוגית התאמה אחת שאנו מכירים עבור הטיפה היא הרווח בחזיות בעלות כיסוי מלא. אם את רוצה יותר כיסוי, אנחנו ממליצים לנסות סגנונות עם מעט הרמה כדי למלא יותר את החלק העליון של הקאפים.

עגולים Full All Around


צורה זו עגולה יותר מהאחרות, והשדיים קרובים יותר אחד לשני. רקמת השד שלך תהיה מלאה למעלה, למטה ובצדדים. לרוב, הפטמות יפנו קדימה או למעלה.

תופעות שכיחות לצורה זו הן בריחת החזה ולחץ מתחת לידיים או בחזה. ייתכן אפילו שיופיע סימני לחץ כאשר תורידי את החזייה.  

כדי להימנע מזה, יש לנו כמה הצעות. ראשית, נסי דגם עם פחות כיסוי או חזיית בלקונט (מרפסת) כדי לעזור ללחץ. יחד עם מפתח פתוח, שימי לב לברזלים. באופן מפתיע, חלקם ישרים יותר מאחרים, אז תתמקדי בברזלים וקאפים מעוגלים יותר. הם יתאימו טוב יותר ולא ישאירו סימן.


עכשיו שאת יודעת אילו סגנונות עדיפים לצורה שלך, נוכל לעזור לך למצוא את המידה שלך אפילו כשאת בבית. צפי בסרטון השימושי הזה כדי ללמוד כיצד לבצע את המדידות.

אם נתקעת ואת זקוקה לעזרה, אל דאגה, את יכולה לפנות בצ'אט ולשוחח עם שירות הלקוחות בכל זמן.


Now it's time to find
your new favorites!